Wynajmę atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 22m2
To ogłoszenie może być nieaktualne.

Dzień Dobry,

Do wynajęcia mamy bardzo atrakcyjny lokal biurowy o powierzchni 22 m2 przy ulicy Cystersów 7b. Lokal znajduję się na wyższym parterze wyremontowanej kamienicy przy ulicy Cystersów 7 B w dzielnicy Grzegórzki. Lokalizacja jest doskonale skomunikowana z resztą miasta, w odległości 100 metrów znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe. W  budynku obok znajduje się restauracja, a kilka metrów dalej jest płatny parking. Znakomity dojazd do ścisłego centrum miasta ulicami Mogilską i Lubicz.

Budynek jest po generalnym remoncie wykonanym na początku XXI wieku. Klatka schodowa malowana w 2012 roku. Ogrzewanie centralne. Alarm z podziałem na strefy.  Lokal dostępny od zaraz! Zapraszamy do oglądania.

Pomieszczenie odmalowane,  cena najmu: 1200 zł netto , plus media.

PARAMETRY LOKALU:

Lokal na wysokim parterze: 22,m2
(1 pokój)

Stan podłóg:
parkiet dębowy pokryty lakierem położony w całym lokalu   
Stan instalacji: instalacje elektryczne, instalacja telefoniczna, gniazda internetowe
Stan stolarki okiennej: mahoniowa stolarka okienna pokryta lakierem, wraz z okuciami
Stan stolarki drzwiowej: mahoniowa stolarka drzwiowa z  zamkami
Wyposażenie lokalu: gniazdka elektryczne, gniazda internetowe, gniazdka telefoniczne, wyłączniki światła, aparat domofonu, grzejnik z głowicę termostatyczną
Ściany odmalowane. Na niskim parterze znajduje się węzeł sanitarny z którego może korzystać najemca, w skład którego wchodzi umywalka, WC oraz prysznic.

Lokalizacja: małopolskie, Kraków

12 414 35 06
Wyślij Odpowiedź