Mystery Shopping / Klient Tajemniczy
Lokalizacja: Warszawa
Data: 2018-11-13, 11:41:24

Nasze przedsiębiorstwo jest instytutem zajmującym się badaniem rynku, specjalizujemy się w badaniach jakości obsługi klienta metodą Mystery Shopping. Więcej informacji pod: https://www.performance-checker.de

Poszukujemy osób na stanowisko Tajminiczego Klienta.

Płacimy stałą stawkę na bazie honorarium, to znaczy z testu na test spisujemy nową umowę dla każdego badania.

Praca ma charakter dodatkowy, dorywczy - nie jest to praca stała.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o zarejestrowanie się na naszej stronie internetowej. Formułarz rejestracyjny dostępny jest na stronie:

Wystarczy wejsć na pole rejestracja i wypełnic ankietę.

Gdy będziemy przeprowadzać badania w Państwa regionie nawiążemy z Państwem kontakt telefoniczny i poinformujemy o dalszych działaniach (Państwo sami zdecydujecie, czy zlecenie Państwu odpowiada, czy nie).

Rejestracja jest bezpłatna.

KONTAKT:

Performance Check

Magdalena Affeldt

(skorzystaj z formularza)

0049 (0) 5037 9686 - 107

Nasza firma Performance Check specjalizuje się w badaniach jakości obsługi klienta metodą Mystery Shopping. Poszukujemy osób na stanowisko Tajminiczego Klienta.

OPIS STANOWISKA:

Osoba biorąca udział w badaniu, wciela się w rolę zwykłego, przeciętnego klienta, który udaje się do wskazanej placówki, aby sprawdzić w niej jakość obsługi. Tajemniczy klient nawiązuje rozmowę z pracownikiem, dzięki której ocenia jego kompetencje, umiejętność rozmowy z klientem, dyskretnie sprawdza również elementy wizualne lokalu. Po wizycie dostarcza raport drogą elektroniczną w postaci ankiety.

WYMAGANIA:

  • spostrzegawczość
  • komunikatywność i otwartość
  • rzetelność i dokładność
  • uczciwość oraz sumienność

OFERUJEMY:

  • możliwść zdobycia ciekawego doświadczenia w dziedzinie badań marketingowych
  • możliwość dodatkowego zarobku
  • elastyczny czas pracy

O NAS:

Jesteśmy firmą badającej rynek Firma powstała w 1995 roku. My szukamy osób w wieku od 18 do 70 lat, którzy testowaliby w naszym imieniu serwis, nowe usługi, wprowadzanie na rynek nowych produktów, itd..

POLE ZADAŃ:

Pole zadań jest wielopoziomowe np.:

  • Anonimowe zakupy ( do testowania)
  • Wywiady (twarz w twarz)
  • Sprawdzenie oddziałów
  • Badanie towaru

OGÓLNIE:

Ta praca jest zajęciem dodatkowym na bazie honorarium. Kwota zależy od liczby zleceń, czasu badania i firmy zlecającej. Ponieważ nie wszystko mozna znaleśņ i zmieścić w ankiecie osobowej na naszej stronie internetowej, przed badaniem zkontaktujemy sie telefonicznie.

SPOSÓB POSTĘPOWANIA:

Wstępne informacje telefoniczne

Ponieważ sam projekt oraz reon działania są bardzo różne informujamy generalnie telefonicznie o czasie wykonywania pracy, miejscu, terminie i honorarium. Telefonicznie informujemy o sposobie pracy a osoba wykonywująca może zdecydować czy chce przyjąc te badanie, ten test oraz takie warunki pracy.

Dostarczenie dokumentów

Kiedy telefonicznie dostaniemy potwierdzenie przyjęcia pracy wyślemy wszystkie niezbędne dokumenty i prosimy o odesłanie podpisanej umowy.

Przeprowadzanie zlecenia

Zlecenie jest przeprowadzane według zasad (włącznie z przeczytaniem i wysłaniem wszystkich dokumentów) A honorarium zostaje wypłacone po przesłaniu wszystkich dokumentow i sprawdzeniu ich przez nas.

Wszystkie pozostale sprawy studyjne wyjaśniamy telefonicznie.

Performance CheckMystery ShoppingKlient Tajemniczy
Wyślij Odpowiedź