Telefoniczna obsługa klienta (nie sprzedaż) – Ostrava

Ogłoszenie jest nieaktualne, ale jeśli jesteś zainteresowany prześlij zapytanie do ogłoszeniodawcy być może oferta będzie ważna w przyszłości.

Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Data: 2018-01-26, 10:54:51

Tytuł stanowiska: Telefoniczna obsługa klienta (nie sprzedaż) – Ostrava

Lokalizacja: Ostrava (Czechy)

Wynagrodzenie: 2100-2200 zł netto

Branża: Ubezpieczenia

Zadania:

- Udzielanie kompleksowych informacji dotyczących produktów firmy

- Przyjmowanie telefonicznych zgłoszeń osób ubezpieczonych w firmie klienta (ubezpieczenia tyrustyczne, ubezpieczenia samochodów)

- Telefoniczna obsługa klientów zgłaszających szkodę, problem zdrowotny lub szkody pojazdów jakie nastąpiły w trakcie użytkowania od osób ubezpieczonych

- Kontakt z usługodawcami firmy

- Przekazywanie informacji zainteresowanym stronom

Wymagania:

- Język angielski na poziomie komunikatywnym – warunek konieczny

- Wykształcenie min. średnie

- Doświadczenie w obsłudze klienta

- Podstawowa znajomość pakietu office

- Podzielność uwagi

- Mile widziana znajomość innych języków obcych

Wynagrodzenie:

2100-2200 zł netto (na rękę) + do 300 zł dla dojeżdżających w zależności od miejsca zamieszkania

Warunki zatrudnienia: umowa o pracę

Start pracy: od zaraz

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV), wraz z odpowiednią klauzulą zgody na przetwarzanie danych na: (skorzystaj z formularza)

Prosimy o umieszczenie nazwy stanowiska w tytule wiadomości.

Wyślij Odpowiedź