Operator Linii Produkcyjnej

Ogłoszenie jest nieaktualne, ale jeśli jesteś zainteresowany prześlij zapytanie do ogłoszeniodawcy być może oferta będzie ważna w przyszłości.

Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Data: 2013-10-11, 11:11:38

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 40 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta  aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko:

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ

Nr Ref.: OLP/PŁ/2013

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Obowiązki:

  • Obsługa linii produkcyjnej
  • Kontrola jakości wytwarzanego produktu zgodnie z instrukcjami i procedurami obowiązującymi w danym obszarze;
  • Zapewnianie raportów z procesu produkcji wyrobów na danej linii;
  • Komunikacja z Obszarem Mieszania i Magazynu, wystawianie zapotrzebowania na półprodukt do produkcji;
  • Wyznaczanie zadań Operatorom Linii Produkcyjnej 1, dbanie o przepływ informacji;
  • Dbanie o utrzymanie urządzeń w dobrym stanie technicznym, ocena stopnia awarii, dokonywanie drobnych napraw urządzeń linii, w przypadku poważniejszych problemów zgłaszania potrzeby napraw;

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie;
  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku na liniach automatycznych i półautomatycznych;
  • Znajomość technicznej obsługi maszyn i urządzeń przemysłowych;
  • Znajomość i przestrzeganie przepisów BHP, ochrony środowiska, bezpieczeństwa produktu;
  • Znajomość i przestrzeganie norm jakościowych;
  • Mile widziane: uprawnienia do obsługi wózków widłowych, znajomość i obsługa maszyn sterowanych sterownikami PLC.

Oferujemy:

  • Pracę w systemie zmianowym na umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów m.in.: opieka medyczna, ubezpieczenie NNW

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny z podaniem nr ref.: Nr ref.: OLP/Pł/2013 na adres Email: (skorzystaj z formularza)
Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl

adecco
Adecco Poland Grodzka 15/1, Płock tel: 242622291
Wyślij Odpowiedź