Praca dla Cukiernika

Ogłoszenie jest nieaktualne, ale jeśli jesteś zainteresowany prześlij zapytanie do ogłoszeniodawcy być może oferta będzie ważna w przyszłości.

Lokalizacja: Kraków
Data: 2017-08-28, 09:40:42

Firma Prefect Job poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

CUKIERNIK

Miejsce pracy: Kraków, Wzgórza Krzesławickie

Obowiązki:

-   samodzielna produkcja wyrobów cukierniczych

Wymagania:

- motywacja do pracy

- wykształcenie czeladnicze, choć nie jest to koniecznością

- wysoka kultura osobista

- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

- doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę

- czas pracy: około 160 godzin miesięcznie

- praca od „zaraz” na dłuższy okres czasu

- dni pracy ustalane indywidualnie

- wynagrodzenie: 12 zł netto/ h

- premie dla pracownika oraz karta Benefit/ Multisport

Perfect Job jest licencjonowaną agencją pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 13401. Poszukujemy pracowników z różnych branż, proponując pracę w Niemczech, Szwecji i Polsce. W chwili obecnej, dla jednego ze swoich klientów poszukujemy pracownika na ww stanowisku.

Wyślij Odpowiedź