Akademia Familo

Ogłoszenie jest nieaktualne, ale jeśli jesteś zainteresowany prześlij zapytanie do ogłoszeniodawcy być może oferta będzie ważna w przyszłości.

Lokalizacja: wielkopolskie
Data: 2014-02-19, 11:36:27

➤Akademia Familo - Skok Milowy w Kwestii Szybkości Generowania Dochodów

Co To Jest Akademia Familo?

Wysłuchaj tego 30-to minutowego filmiku po kliknięciu w link.

http://youtu.be/0fPB3_u7S0o

Być może już wiesz, że Familo do tej pory to był sklep internetowy z produktami codziennego użycia, dający innowacyjne rozwiązania w postaci możliwości generowania oszczędności na zakupach produktów, które na co dzień kupujesz w okolicznych sklepach (do 90% rabatów) oraz możliwości zarabiania pieniędzy.

Akademia Familo jest OGROMNYM krokiem do przodu w kwestii generowania dochodów w Familo i w ogóle "w świecie biznesów internetowych".

"Akademia Familo" - jest to program liniowy oparty o szkolenia cyfrowe (w formie audiobooków), gdzie nie polecasz nikomu Familo, aby móc zarabiać pieniądze! Kwalifikacją do generowania zysków w tym programie jest zakup minimum jednego szkolenia w kwocie 50zł (nie musisz nikogo zapraszać!)

A czy warto podjąć współpracę w ramach Akademii Familo? Zakup jednego szkolenia za 50zł kwalifikuje Cię do zarobienia 180zł - takich kwalifikacji na dobę możesz otrzymać max. 4... Czy widzisz możłiwości dla siebie?

Warunkiem możliwości zarabiania w Akademii Familo jest konieczność posiadania konta w Familo - wszystko w Familo jest dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników... i tak jak wyżej wspomniałem - zakup min. jednego szkolenia za 50zł po uruchomieniu Akademii Familo.

Załóż Darmowe Konto w Familo
http://www.familo.com/r/xplus

Wyślij Odpowiedź