Przystojny TIMON szuka dobrego domu
To ogłoszenie może być nieaktualne.

Timon ma pięć lat. Jest wspaniałym, kochanym psem, który wskutek przykrych splotów okoliczności musi szukać nowego domu.

Timon jest łagodny, nigdy na nikogo nie warknął. Wychowywał się z dziećmi, więc mógłby zamieszkać w domu z dzieciakami. Lubi też koty i inne domowe zwierzęta.

Jak każdy beagle - jest łakomczuchem. A po spacerku lubi odpocząć na kanapie. Timon jest bardzo dobrym, wrażliwym psem, to wspaniały towarzysz zabaw i spacerów. Zna podstawowe komendy - siad, waruj, łapa, głos.

Bardzo ładnie chodzi na smyczy, ale nie wolno puszczać go luzem, ponieważ natychmiast odzywa się w nim beaglowa natura i podąża za tropem.

Boi się sylwestrowych wystrzałów i huku petard.

 

Timon jest chory na serce. Ale nie bierze na co dzień żadnych lekarstw, ani nie przeszkadza mu to w normalnym funkcjonowaniu. Po prostu kiedy się za bardzo zestresuje, lub zmęczy, zaczyna dyszeć.  Ale wystarczy raz na jakiś czas przeprowadzić kontrolę u kardiologa i przesadnie go nie forsować.

 

Przepiękny Timon szuka nowego, odpowiedzialnego domu. Domu, który otoczy go miłością i opieką i sprawi, że będzie szczęśliwy.

 

Kontakt w sprawie adopcji – Barbara 500 803 769

Adopcję patronuje Stowarzyszenie Beagle w Potrzebie

www.beaglewpotrzebie.pl

Lokalizacja: Polska, dolnośląskie

Wyślij Odpowiedź