- pisma i edycja (334)
- oferty firm (1466)
- podróże i wakacje (391)
- terapeutyczne (65)
- przeprowadzki (132)
- prace domowe (148)
- działki i ogrody (175)
- samochodowe (239)
- budowlane (1049)
- zwierzęta (53)
- nauka i lekcje (1192)
- prawne (173)
- finansowe (102)
- imprezy (536)
- promocja i PR (134)
- komputerowe (114)
- informatyczne (221)
- tłumaczenia (174)
- transportowe (619)
- pogrzebowe (66)
- stolarskie (96)
- medyczne (158)
- doradcze (222)
- zdrowie i uroda (499)
Oferuję pomoc w pisaniu prac licencjackich, inżynierskich, zaliczeniowych i innych dotyczących zagadnień związanych z zarządzaniem, logistyką, bhp. pedagogiką, finansami, rachunkowością, ekonomią, informatyką i pokrewnymi. Przygotuję plan pracy, część opisową i projektową, konieczne do realizacji badań materiały - zarówno kompleksowo jak i etapami w harmonogramie zależnym od konsultacji z promotorem. Współpraca z legalnie funkcjonującą firmą. Przed przystąpieniem do pracy na życzenie spisujemy umowę. Cena dostosowana jest do jakości pracy, jaką zażyczy sobie klient. Przed pierwszym kontaktem proszę Zlecających o przygotowanie następujących danych:
- tematu pracy wraz z określeniem terminu jej realizacji,
- zakresu problemów w jakich potrzebna jest pomoc: konsultacje, korepetycje, wzorzec, wsparcie podczas całego okresu samodzielnego tworzenia opracowania, zakup profesjonalnego kursu multimedialnego pisania prac dyplomowych,
- informacji o stopniu zaawansowania prac, jeżeli praca została już rozpoczęta,
- informacji o ewentualnych wymaganiach dodatkowych oraz standardach formalnych i edytorskich,
i przesłanie ich wraz z wiadomością na podany w ogłoszeniu mail. W temacie maila proszę podać: "Biuro - konsultacje". Odpowiedź wysyłam najczęściej jeszcze tego samego dnia.
Zapraszam zainteresowanych profesjonalną pomocą.
Lokalizacja: dolnośląskie, Zgorzelec