Pozycjonowanie z płatnością za efekt – Nakatomi
Zauważyłeś w tym ogłoszeniu treść, która narusza zasady serwisu albo prawo? Daj nam znać — sprawdzimy je. Zgłoszenie nie usuwa ogłoszenia automatycznie.
Pozycjonowanie z płatnością za efekt – Nakatomi
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom firm z nami współpracujących wprowadzamy do swojej oferty usługę pozycjonowania stron internetowym z płatnością po osiągnięciu TOP 10 czy TOP 5 dla danej frazy. Podpisując z nami umowę macie Państwo pewność, że Wasza strona nie zostanie zbanowana, a linki będą wprowadzane naturalnie.
My pracujemy przez określony czas, a Państwo pierwszą fakturę opłacacie dopiero jak osiągniemy TOP 10 dla zakupionych fraz. Nie ma żadnych dodatkowych ani ukrytych kosztów jak u konkurencji, ceny są gwarantowane umową co daje Państwu możliwość dywersyfikacji kosztów w firmie na samym jej początku.
Skuteczne pozycjonowanie tylko z Nakatomi Social Media Agency
http://www.nakatomi.pl/oferta/pozycjonowanie/
To Twoje ogłoszenie?
Zaloguj się, aby zarządzać swoimi ofertami.
Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą
Serwis nie pośredniczy w płatnościach ani nie sprawdza ofert — umowę zawierasz bezpośrednio z ogłoszeniodawcą.
- Obejrzyj rzecz na własne oczy, zanim cokolwiek zapłacisz.
- Płać przy odbiorze — przedpłata i „opłata rezerwacyjna” to najczęstszy sposób na wyłudzenie.
- Nie wysyłaj SMS-ów w celu „potwierdzenia” czy „odblokowania” oferty.
- Nie podawaj numeru karty, danych logowania do banku ani kodów BLIK.
- Uważaj na pośpiech: „inny kupiec już czeka”, „oferta wygasa za godzinę”.
- Cena wyraźnie niższa od rynkowej rzadko okazuje się okazją.
Coś budzi wątpliwości? Skorzystaj z odnośnika „Zgłoś to ogłoszenie” nad treścią oferty.